Oeuvre Artistique~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

W.I.T.C.H.

4 posters

Go down

W.I.T.C.H. Empty W.I.T.C.H.

Писане by My_BlAcK_aNgEl Чет Юли 03, 2008 11:50 am

Мисля,че всеки е чувал за Уич-пет момичета,пет приятелки,петте пазителки на Кандракар...
От иманата на петте се образува думата Уич-вещица.
Will-тя е водачката на групата!Решителна и упорита е,но е и стеснителна и често свита!Като водачка,тя пази сърцето на Кандракар, обединява Пазителките и превръща мощта им в чиста природна енергия!Точно за това може да говори с ел.уреди и т.н.Влюбена е в Мат-изпълнител от училищната група "Кобалт Блу",идва от друг град и обича много приятелките си!
Ето нейна картинка:
W.I.T.C.H. Will2
Забравих да спомена-тя е плувкиня и обожава жаби!Домашния и любимец е съселче,през свободното си време работи в зоомагазина на дядото на Мат!

Irma-тя е втората Пазителка!Контролира силите на Водата!Няма домашен любимец,има по-малък брат,не тренира никакви спортове,защото обича доста да си похапва!Има невероятен глас и много иска да стане извесна певица...От всичките Пазителки тя е най-забавната!Дори в най-критичните ситуации може да пусне някоя шегичка!Много често се кара с Корнелия,въпреки че много я обича!Освен Водата,Ирма има и други способности-може да накара всеки учител да я изпита за точно това-което е учила...ще ми се и аз да мога така...Ирма я преследва едно момче-зубър и задръстеняк за много хора...Мартин е убеден,че Ирма е влюбена в него,нарича я "сладкишче"...и е страшен досадник..но Повелителката на водата е влюбена в друг..Джоел,с който засега са само приятели!
Снимка:
W.I.T.C.H. Irma

Taranee-тя управлява силите на Огъня...първото впечатление от нея обаче е...друго..тя е доста затворена и мила,учи страшно много и е най-умна от петте Пазителки!Когато се ядоса обаче е направо...Огън...Тара има две хобита-занимава се с фотография и е страшно добра,притежава и таланта да танцува прекрасно! Има страхотен брат,който играе баскетбол!Тарани много го обича,и двамата се разбират страшно добре!Тара няма домашен любимец!От всичките Пазителки тя е най-близка с Уил!Огнената повелителка харесва Найджъл-готино момче,което обаче има лоши приятели...майка и е съдия и не одобрява Тарани да излиза с Найджъл,но момичето е упорито!Също като другите Пазителки,Тара вярва на приятелите си,и ги обича много!
Снимка:
W.I.T.C.H. Witch_taranee

Cornelia-тя е Земната Пазителка!Точно като стихията си,Корнелия е много земно момиче!Често песимистично настроена,страшно отговорна и често сериозна,Корнито впечатлява и с хладнокръвието си!Когато се ядоса обаче,е опасна сънщо като Земята Wink !Много е смела и решителна,но обича да дейста с даден план,а не импулсивно!Корнелия е гласът на разума в групата!Когато Уил получава силите си,Корни го приема много трудно-тя не обича да се подчинява на никой...с вермето обаче Земното момиче разбира защо не е водачка-Корнелия обича да действа сама,а една Пазителка винаги трябва да разчита на приятелките си!Корни тренира фигурно пързаляне и обожава кънките!Има страхотно коте-Наполеон!Нейното сърце е било разбивано-тя се влюбва в бунтовникът от друг магически гард-Меридиян,двамата се обичат много,но той е друг свят,и двамата трябва да се разделят...Корнелия го приема ужасно трудно,но сега май е влюбена в брата на Тара-Питър,който също не е равнодушен към Ледената принцеса!
Снимка:
W.I.T.C.H. PrettyinPinkCornelia

Hay-Lin-тя е последната-Петата Пазителка,управляваща силите на Въздуха!Хей е много забавна и артистична!Пленява всички с чаровната си усмивка!Много е чуствителна и сладка!Тъй като рисва прекрасно,има страхотен и изключително оригинален стил на обличане,който привлича погледите на хората към нея!Тя е полу-китайка,а родителите и притежават ресторант,наречен "Червения дракон"!Бабата на Хей-хей е била Пазителка,когато е била млада!Хей-Лин е изключително привлечена към Космоса и е влюбена в Ерик-сладур,чиито родители работят в Космическа обсерватория(ай така се казва)...двамата са много сладки заедно!Хей-Лн иска да снате или стюардеса,или дизайнерка на дрехи...и двете професии ще и вървят страшно много!
Тя се разбира най-много с Ирма-Повелителката на Водата!Аз лично свързвам Хей-Лин с Ирито,просто и двете са сияни слънчица! sun
Снимка:
W.I.T.C.H. 003_witch_czarodziejki_will_irma_taranee_cornelia_hay_lin_eczorynka

Ами това са петте...
My_BlAcK_aNgEl
My_BlAcK_aNgEl
Писател

Female Брой мнения : 294
Age : 29
Местожителство : Стара Загора
Автор на : Фик(Незабравими спомени) и понякога стихотворения...
Registration date : 11.03.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

W.I.T.C.H. Empty Re: W.I.T.C.H.

Писане by Desert Rose Чет Юли 03, 2008 2:25 pm

Преди го ОБОЖАВАХ.
Беше интересно,увлекателно и т.н.Но с времето просто спрях да го купувам.
Уил беше любимката ми,не само эащото и двете се свърэваме със эемята. Rolling Eyes

Desert Rose
Ловък лирик

Female Брой мнения : 122
Registration date : 01.06.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

W.I.T.C.H. Empty Re: W.I.T.C.H.

Писане by ~*r0cK*$taR*~ Чет Юли 03, 2008 2:31 pm

Амии чувала съм ги. Една позната беше гоолям фен ( май и още е ), но така и не ме грабнаха особено. Не знам, просто може би не си падам по комиксите. (:
~*r0cK*$taR*~
~*r0cK*$taR*~
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR

Female Брой мнения : 820
Registration date : 31.01.2008

Очаквайте...
(:

http://twilight.foromotion.net/

Върнете се в началото Go down

W.I.T.C.H. Empty Re: W.I.T.C.H.

Писане by My_BlAcK_aNgEl Пет Юли 04, 2008 10:59 am

Моята любимка е Корнелия...аз преди няколко години не бях чувала за Уич,обаче сестрата на моя приятелка ги имаше от първи брой,аз го прочетох(първоя брой) и страшно ми хареса...но те вече бяха към двайсти брой и затова не почнах да ги събирам...но пък си копувам книгите Уич,а в библиотеката,която посещавам,имат около десет броя,и там ги четох... Cool
My_BlAcK_aNgEl
My_BlAcK_aNgEl
Писател

Female Брой мнения : 294
Age : 29
Местожителство : Стара Загора
Автор на : Фик(Незабравими спомени) и понякога стихотворения...
Registration date : 11.03.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

W.I.T.C.H. Empty Re: W.I.T.C.H.

Писане by Jane Carter Сря Юли 16, 2008 6:58 pm

Аз съм чела само 1-2 броя.Едно момиче от моя клас си го взимаше и аз така само от любопитсво.Иначе списанието е хубаво.
Jane Carter
Jane Carter
Поет

Female Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : Земя, Европа, България
Автор на : Приятелството е като една душа в две тела!
Registration date : 21.06.2008

Върнете се в началото Go down

W.I.T.C.H. Empty Re: W.I.T.C.H.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите