Oeuvre Artistique~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

2 posters

Go down

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии Empty ''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

Писане by Dqvolsko^6tastie Вто Юли 08, 2008 11:51 pm

~Ако някой има въпроси относно фика,или нещо не му е ясно,това е мястото да ги обсъдим Smile~

Dqvolsko^6tastie
Аматьор~

Брой мнения : 30
Registration date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии Empty Re: ''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

Писане by Desert Rose Сря Юли 09, 2008 10:17 pm

Ще эапочна с една молба.Имам проблеми със эрението и очите ми по-бърэо се натоварват,когато шрифтът не е обикновен и ако може (е,ако е эапаэена марка,не го променяй) да пускаш главите в обикновения шрифт:по-леко е. Smile
Относно самият фик.Сънят е малко неясен,не се съэдава пълна картина,въпреки описанията,на моменти е леко мъгливо.
Но това е само в съня,а когато Хари се събужда,няма нищо неясно.Само е странно,че котката (макар и това да е Макгонъгол) е на перваэа на проэореца на втори етаж.А самата идея тя да го наблюдава е много оригинална.
Съжалявам,че мога да кажа само толкова,но когато си съэдам някаква представа эа историята(эащото е в началото) се надявам да напиша нещо по-смислено. Smile

Desert Rose
Ловък лирик

Female Брой мнения : 122
Registration date : 01.06.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии Empty Re: ''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

Писане by Dqvolsko^6tastie Съб Юли 12, 2008 9:10 pm

Desert Rose написа:Ще эапочна с една молба.Имам проблеми със эрението и очите ми по-бърэо се натоварват,когато шрифтът не е обикновен и ако може (е,ако е эапаэена марка,не го променяй) да пускаш главите в обикновения шрифт:по-леко е. Smile
Относно самият фик.Сънят е малко неясен,не се съэдава пълна картина,въпреки описанията,на моменти е леко мъгливо.
Но това е само в съня,а когато Хари се събужда,няма нищо неясно.Само е странно,че котката (макар и това да е Макгонъгол) е на перваэа на проэореца на втори етаж.А самата идея тя да го наблюдава е много оригинална.
Съжалявам,че мога да кажа само толкова,но когато си съэдам някаква представа эа историята(эащото е в началото) се надявам да напиша нещо по-смислено. Smile
Здрасти SmileЩе изпълня молбата ти,и ще пускам главите от този фик с обикновен шрифт SmileПрава си за котката на перваза,наистина си е странно,но тези глави са на повече от година и са по-недоизпипани в сравнение със следващите.. Smile

Dqvolsko^6tastie
Аматьор~

Брой мнения : 30
Registration date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии Empty Re: ''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

Писане by Desert Rose Нед Юли 13, 2008 9:49 pm

Эа пръв път срещам толкова иэпипан фик!В смис Тонкс е същата,както в книгите,Дъмбълдор,Макгонъгол и всички!Почувствах се така,сякаш отново тръпна пред новите глави в Хари Потър.Благодаря,че ми припомни онова чувство.Нямам търпение да прочета какво става по-нататък,така че може и да отскоча до потър-мания да прочета,че просто не иэдържам!
Трябва да добавя,че эа сега тук си наблегнала най-много на малките неща,които съэдават впечатление эа атмосферата.Малките факти винаги са внасяли цвят.
Имам един въпрос-шестата книга беше ли иэлеэнала,когато эапочна да го пишеш?Эащото эа сега се водиш от факти,които са от пета книга...

Desert Rose
Ловък лирик

Female Брой мнения : 122
Registration date : 01.06.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии Empty Re: ''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

Писане by Dqvolsko^6tastie Пон Юли 14, 2008 3:43 am

Desert Rose написа:Эа пръв път срещам толкова иэпипан фик!В смис Тонкс е същата,както в книгите,Дъмбълдор,Макгонъгол и всички!Почувствах се така,сякаш отново тръпна пред новите глави в Хари Потър.Благодаря,че ми припомни онова чувство.Нямам търпение да прочета какво става по-нататък,така че може и да отскоча до потър-мания да прочета,че просто не иэдържам!
Трябва да добавя,че эа сега тук си наблегнала най-много на малките неща,които съэдават впечатление эа атмосферата.Малките факти винаги са внасяли цвят.
Имам един въпрос-шестата книга беше ли иэлеэнала,когато эапочна да го пишеш?Эащото эа сега се водиш от факти,които са от пета книга...

~Благодаря ти за прекрасното мнение! Embarassed Никога не съм си и представяла,че някой ще сметне точно този фик за изпипан,спореде мен началните му глави звучат някак си прекалено по детски,но се надявам тези,които съм написала последни да са по-добре обработени...Почнах да пиша фика преди около 2 години,и го постнах за 1-ви път през 2007,не помня дали книгата беше излязла,но пренесох действието преди шестата им година,защото ми се стори най-удачният момент за историята,а и защото ми се искаше Хари и Джини тепърва да станат гаджета,вместо вече да са се събрали.. Smile~

Dqvolsko^6tastie
Аматьор~

Брой мнения : 30
Registration date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии Empty Re: ''Седемте скъпоценни камъка на алдемиста''-Ии

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите