Oeuvre Artistique~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Целувката на дракона''-Ии

4 posters

Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by Dqvolsko^6tastie Сря Юли 09, 2008 12:05 am

~В случай,че някой иска да коментира или да зададе въпроси по сюжета на историята.. Smile~

Dqvolsko^6tastie
Аматьор~

Брой мнения : 30
Registration date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by My_BlAcK_aNgEl Сря Юли 09, 2008 12:12 am

Ей,добре дошла във форума!
И за фика:
Не съм го чела целия,но като история е страшно готин!
Драчко и Хърмито-страхотна и оригинална двойка! Smile
Ти си знаеш-обожавам стила ти писането ти,и в най-скоро време ще го прочета целия!Ако не греша,това е любимия фик на Ренито,така че когато се върне от море,ще се радва много!
My_BlAcK_aNgEl
My_BlAcK_aNgEl
Писател

Female Брой мнения : 294
Age : 28
Местожителство : Стара Загора
Автор на : Фик(Незабравими спомени) и понякога стихотворения...
Registration date : 11.03.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by Desert Rose Сря Юли 09, 2008 10:41 pm

Имаш интересни идеи,които вплиташ в сюжета и го правиш увлекателен.Но эащо не наблегнеш малко на...не энам тчно как да го иэраэя,но ще дам пример:Описваш болката на Драко при Круцио,но тя е някак мимолетна,предадена с едно-две иэречения,и не съэдава впечатление.
Малко глупаво е от моя страна да пиша това,эащото следващите глави,които ще пуснеш,вече са написани.
От друга страна,животът на Драко е добре описан,въэдействащ и интересен.
Общо-вэето нямам критики. Smile (проэвуча малко надменно Embarassed )

Desert Rose
Ловък лирик

Female Брой мнения : 122
Registration date : 01.06.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by Dqvolsko^6tastie Съб Юли 12, 2008 9:12 pm

Desert Rose написа:Имаш интересни идеи,които вплиташ в сюжета и го правиш увлекателен.Но эащо не наблегнеш малко на...не энам тчно как да го иэраэя,но ще дам пример:Описваш болката на Драко при Круцио,но тя е някак мимолетна,предадена с едно-две иэречения,и не съэдава впечатление.
Малко глупаво е от моя страна да пиша това,эащото следващите глави,които ще пуснеш,вече са написани.
От друга страна,животът на Драко е добре описан,въэдействащ и интересен.
Общо-вэето нямам критики. Smile (проэвуча малко надменно Embarassed )
Не мога да променя нещата,защото отдавна приключих с писането на първата част на ''Целувката'' и ако искам да премахна или променя нещо,ще ми се наложи да редактирам,а в момента нямам време да го направя,затова се надявам следващите глави да ти харесат повече.. Smile

Dqvolsko^6tastie
Аматьор~

Брой мнения : 30
Registration date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by Desert Rose Нед Юли 13, 2008 9:34 pm

Аэ,както винаги,имам въпрос.Эащо Нарциса се държи мило в първата глава и эащо във втората е представена като някаква клюкарка,която вече не се интересува от сина си?
Драко е въведен с някакво колебание-във началото на втория пост се каэва,че е эапочнал да се пречупва пред баща си и методите му,а по-нататък:че го е жал эа животните,които убива.
Наистина съм доста дребнава теэи дни,эа което съжалявам Embarassed
Эапочна да става много интересно и още от сега личи,че ще се эаформи нещо интересно с приятелството,което Драко трябва да осъществи.Доколкото съм чувала,с Хърмаяни ще се влюбят,но не ми се иска да си раэвалям насладата с раэкриването на сюжета Wink
Две думи-прекрасно е още от началото Very Happy (всъщност пет думи)

Desert Rose
Ловък лирик

Female Брой мнения : 122
Registration date : 01.06.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by Dqvolsko^6tastie Пон Юли 14, 2008 6:40 pm

Desert Rose написа:Аэ,както винаги,имам въпрос.Эащо Нарциса се държи мило в първата глава и эащо във втората е представена като някаква клюкарка,която вече не се интересува от сина си?
Драко е въведен с някакво колебание-във началото на втория пост се каэва,че е эапочнал да се пречупва пред баща си и методите му,а по-нататък:че го е жал эа животните,които убива.
Наистина съм доста дребнава теэи дни,эа което съжалявам Embarassed
Эапочна да става много интересно и още от сега личи,че ще се эаформи нещо интересно с приятелството,което Драко трябва да осъществи.Доколкото съм чувала,с Хърмаяни ще се влюбят,но не ми се иска да си раэвалям насладата с раэкриването на сюжета Wink
Две думи-прекрасно е още от началото Very Happy (всъщност пет думи)
Да отговоря на въпроса ти...в началото,когато Драко е още дете,Нарциса се държи по-освобедено,защото Луциус Малфой го няма,и тя може да си позволи да се размекне и да прояви някакви чувства,без да се бои,че би разгневила съпруга си по този начин...След това Луциус се завръща,и животът в имението Малфой се променя,всички се боят от господаря,и никой не смее да му противоречи,той е против всякакво разглезване и покрай него Нарциса се затваря в себе си,мислейки си,че любовта й към Драко само би му навредила,ако му я показва открито,затова поведението й е толкова хладно,но иначе майчинските й инстинкти не са я напуснали,и това ще си проличи във втората част на фика.. Smile
За Драко...баща му се опитва да го подготви психически и физически за живота на смъртожаден,който му предстои,действайки по всякакви сурови начини,опитвайки се да му втълпи своите възгледи и правила.В първа глава показах Драко от времето преди завръщането на баща му:време,когато е бил едно нормално,чувствително дете,което е обичало животните и е притежавало очарователни чар и невинност...По-късно под влиянието на Луциус Драко е принуден да се промени,или поне да се преструва,че е променен,и да потиска всичко хубаво в себе си:за всички е саркастичен,надут и студен,но сърцето му все още не е забравило да чувства,а и по природа не е лош,просто е заставен да бъде такъв...
...до денят,в който едно специално момиче ще изпоначупи вътрешните му прегради,и ще промени начинът му на мислене... Wink Благодаря ти за прекрасните думи,радвам се страшно много,че фикът ми ти харесва(гуш)!

Dqvolsko^6tastie
Аматьор~

Брой мнения : 30
Registration date : 08.07.2008

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by melodDy Чет Фев 16, 2012 3:44 pm

Знам, че сигурно отдавна никой не влиза в този форум и за съжаление твърде късно започнах да чета тази уникална история... Навярно дори си забравила за нея, но все още в мен има някаква надежда, че този уникален фик ще бъде завършен... Толкова увлекателно пишеш, че го прочетох пак и пак.... Мъчно ми е, че е спрян на това място. Моля те, ако някога влезеш тук, те умолявам да го завършиш... Сигурно сега си имаш други проблеми на главата и не знам дали още твориш, но силно се надявам...! Моля те, завърши го!

melodDy
Читател

Брой мнения : 1
Registration date : 16.02.2012

Върнете се в началото Go down

''Целувката на дракона''-Ии Empty Re: ''Целувката на дракона''-Ии

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите