Oeuvre Artistique~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър * вечната книга *

5 posters

Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Хари Потър * вечната книга *

Писане by ~*r0cK*$taR*~ Чет Мар 06, 2008 11:36 pm

Като писах заглавието си го представих много величествено.
Повечето тука сме Потър - фенове предполагам. Изразете си мнението за него, за книгите и Джоан Роулинг.
Дан все ще бяга от ролята си и може и да не го запомнят само с нея, но Джоан дали тя ще успее някога да напише нещо, което да не се сравни рязко с очилаткото? Дискутирайте на воля.

обща тема за Роулинг и седемте книги от поредицата ; ) можете да си пуснете тема за нещо по специфично от книгите ( двойки, герои, събития етц. ).
star
~*r0cK*$taR*~
~*r0cK*$taR*~
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR

Female Брой мнения : 820
Registration date : 31.01.2008

Очаквайте...
(:

http://twilight.foromotion.net/

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by My_BlAcK_aNgEl Вто Мар 11, 2008 11:08 am

Хари Потър...име,което ме кара да настръхвам и да се сещам за книгите на Джоан!Хари Потър е най-невероятната книга по мое мнение!Прочетох Философския камък на 7г. и бях удивена!Запалих се толкова силно,мче не мога да спра...цялата ми стая до скоро бе облепена в плакати и картички на ХП,но сега сме в ремонт...ХП е и книгата,която и досега чета най-често...на мен най-любимата от поредицата е "Орденът на феникса"...обожавам тази книга.Чела съм я страшно много пъти и не ми втръсва!Защо ли ми е любима!?Първо-заради дължината и!Аз обичам да чета дълги книги...Второ-СИРИУС...този черен ангел,чиито ник нося за мен е повече от Литературен герой,аз го обожавам.Като се замисля никой от героите в романите за ХП за мен не са само лит.герои.За мен ХП е част от живота ми,много важна част.Аз раста заедно с книгите и и го обичам много.Хора са ми казвали,че съм луда да харесвам тези книги...може и да е вярно...но то просто е факт,който не мога,а и не искам да променя...Джоан Роулинг има невероятен стил на писане.Не е никак лесно да изградиш чисто нов свят,в който немагьосници и магьосници живеят заедно,в една хармония,която лесно може да изчезне...При Роулинг и допоследно не знаеш какво ще се случи!Това е най-интересното и вълнуващото!Кой ще предположи до седми роман,че Сивиръс е влюбен дополуда в Лили?Никой....кой ще предположи,че Крийчър е толкова добър?Никой...
Май мнението стана дълго,но не мога да спра...Роулинг много добре уравновесява доброто и злото в книгите.Има много весели моменти,но пък има и такива,които като смъртта на Сириус те разтърсват и те карат да плачеш...точно защото обичаш книгата!
Имам още много да кажа...но стига толкова. Цялото си мнение мога да обобщя в едно изречение-ХП фен завинаги!
My_BlAcK_aNgEl
My_BlAcK_aNgEl
Писател

Female Брой мнения : 294
Age : 29
Местожителство : Стара Загора
Автор на : Фик(Незабравими спомени) и понякога стихотворения...
Registration date : 11.03.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by ~Ив~ Пет Мар 14, 2008 10:21 pm

Честно казано Роулинг ме вдъхнови към книгите като цяло,не че не си бях читанка,но тя възвърна желанието ми да чета.Харесвам света,който успя да изгради и на добрите и на лошите герой.Всичко е изпипано до последния детайл.Малки неща означават големи промени в края.Тя доказа нещо всеизвестно от древни времена,че любовта може да спаси света.Е затова много хора и свалят шапка,както смятам и вие ще го направите.

~Ив~
Аматьор~

Брой мнения : 50
Registration date : 09.03.2008

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by ~*r0cK*$taR*~ Пет Мар 14, 2008 10:32 pm

Дам, аз голямо мнение сега няма да изразявам, а само искам да споделя, че според мен, Джо можеше малко по-обширно да каже за любовта. Може би чувствата останаха на заден план, за сметка на изпъкващи болка и сила на приятелството.
~*r0cK*$taR*~
~*r0cK*$taR*~
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR

Female Брой мнения : 820
Registration date : 31.01.2008

Очаквайте...
(:

http://twilight.foromotion.net/

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by Poison Girl Вто Мар 25, 2008 10:19 pm

О-о-о-о-о, това е една от най-най-най-любимите ми поредици.
За малкият магьосник, който успя да се пребори с големият магьосник...
Миналата седмица прочетох седмата книга (За един ден. Сестра ми чак се шегуваше, че ако прочета така и "Война и мир", цена няма да имам. Ама къде ти такъв интерес...)
Та... ъх, прочетох ги всичките, останах очарована, и все пак... финалът беше малко... гкх... Банален?
Не знам, краят не ми хареса... И наистина, чувствата остават някъде назад...
Ама Джоан Роулинг, си е Джоан Роулинг, както Хари Потър, нали... Не смятам, че някога някой ще може да напише нещо толкова... магическо. Дори самата авторка.
Poison Girl
Poison Girl
Читател

Female Брой мнения : 12
Age : 32
Местожителство : in my dreams...
Автор на : "Из дневниците на една прашинка"
Registration date : 25.03.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by ~*r0cK*$taR*~ Вто Мар 25, 2008 10:26 pm

С мнението си подкрепяш теорията ми, че всеки автор има своята история!

Флъдя ама исках да го кажа Razz
И финала вярно беше банален, но поне беше нейната представа за желан живот, което ми се вижда един вик класически финал за големи поредици.
~*r0cK*$taR*~
~*r0cK*$taR*~
Don't Blame Me ... I'm JuSt a RoCk StaR

Female Брой мнения : 820
Registration date : 31.01.2008

Очаквайте...
(:

http://twilight.foromotion.net/

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by Desert Rose Нед Юни 01, 2008 2:01 pm

Неееееееееееее,не беше банален.Беше най-хубавият финал в най-хубавата книга.Не энам эащо толкова критикуват последната част.Аэ първо преценявам книгата според това дали ще породи чувства в мен.Когато четях седмата част,ту плачех,ту се смеех.С една дума-живеех в книгата.След това вече обърнах внимание на описанията,действията и т.н. Не ме раэочароваха.Роулинг има дарбата да опише нещо кратко,но да съэдаде по-ясна представа,отколкото ако е описвано със страници.А от цялата книга се усещаше думата финал.Събитията бяха описани точно като эа деца,каквото е преднаэначението на книгата-т.е. така,че да могат да го раэберат те.Е,ами раэбрах го.Мисля,че беше достоен эавършек на поредицата.
А иначе эа Хари Потър като цяло-никога не ме е раэочаровала.

Desert Rose
Ловък лирик

Female Брой мнения : 122
Registration date : 01.06.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

Хари Потър * вечната книга * Empty Re: Хари Потър * вечната книга *

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите