Oeuvre Artistique~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Класация на авторите

Go down

Класация на авторите Empty Класация на авторите

Писане by My_BlAcK_aNgEl Съб Мар 15, 2008 5:50 pm

В тази тема можете:
1. да подредите авторите на Фенфикове,а и на други произведения(от форума),по това колко ви харесват.
2.Можете да кажете кой е любимия ви автор от тук(не от истински издадени книги).Естествено,се надявам да аргументирате отговорите си!Друго,за което ще ви помоля е,да спазвате правилата и да не обиждате други автори...като например мнения като:
"Защо избираш този автор?Хич не пише добре..." или "Ама ти наред ли си,тоя не става?-такива мнения ще бъдат директно изтрити!
Тъй като засега всички фенфикове са постнати от ПМ,може да казвате автори и от там...тук все пак няма толкова много фикове(засега!!!).
Лично за мен най-добрия автор още не е постнал тук фиковете си-Жаси от ПМ!Тя има невероятен стил на писане и огроммен талант,а фика и "Веднъж в живота" е едно от най-хубавите неща,които имам щастието да чета!
Не съм чела всички фикове ,постнати тук,но когато го направя,ще кажа кой автор ми харесва най-много!
Много ми харесва разказа на Ири,искам да прочета и още нейни неща,но поне засега мисля,че има голям талант!Скоро ще едитна и ще кажа за другите автори,направили ми впечатление!През това време-ваш ред е!




Правим темата "Важна" ; )
Рени
My_BlAcK_aNgEl
My_BlAcK_aNgEl
Писател

Female Брой мнения : 294
Age : 29
Местожителство : Стара Загора
Автор на : Фик(Незабравими спомени) и понякога стихотворения...
Registration date : 11.03.2008

Очаквайте...
(:

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите